Навчання на слюсаря з експлуатації та ремонту газового устаткування

Код за державним класифікатором України 7233

Спеціальне навчання

Звертаємо Вашу увагу:  посвідчення слюсаря з ремонту та експлуатації газового обладнання, отримане в «Славутич», може бути використане для роботи за кордоном!

Готові зарахувати себе до цієї важливої і престижної спеціальності? Тоді не зволікайте – заповнюйте форму зворотного зв’язку або приходьте в наш офіс!

Курси за фахом «Слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування» в «Славутич»: грамотна подача, просте і недороге навчання в Києві

Цікава і високооплачувана професія, на оволодіння якої немає необхідності витрачати кілька років навчання у ВНЗ – чи це не мрія кожного чоловіка, який хоче отримувати стабільний дохід? Слюсар з ремонту та експлуатації газового устаткування – це фахівець, затребуваний абсолютно в будь-якому населеному пункті – від невеликого газифікованого села до великого мегаполісу.

 Трохи про професію , або які знання ви отримаєте після курсів слюсаря газового обладнання в «Славутич»

Комерційна, приватна, державна сфери – абсолютно всі області, в яких використовується газопостачання, припускають професійне обслуговування обладнання. Саме ці завдання і стоять перед слюсарем газового устаткування. Це спеціаліст, робота якого полягає у комплексному підході: він дотримується правил безпеки, контролює і, при необхідності, ремонтує обладнання, а також займається його профілактичним обслуговуванням. Спеціальність передбачає п’ять розрядів, кожен з яких містить ті чи інші професійні обов’язки.


У “Славутич” проводять не тільки навчання» з нуля”, а й професійну перепідготовку фахівців – для актуалізації знань і підвищення розряду. Раціональне поєднання лекційних і практичних занять дозволить вам оволодіти необхідними знаннями в найбільш зручному форматі.

Слюсар з експлуатації та ремонту газового обладнання:
5

причин пройти навчання саме в «Славутич»

1

Актуальні знання.

Ми не використовуємо застарілу теоретичну базу – тільки сучасний підхід на базі державних рекомендацій та авторських розробок педагогів. Максимально комфортний формат навчання – тільки в «Славутич»!

2

Мінімальні терміни

Всього за два місяці лекційних занять ви пройдете комплексну теоретико-практичну підготовку за спеціальністю слюсар з ремонту та експлуатації газового устаткування, після чого отримаєте посвідчення відповідного, державного, зразка.

3

Доступна вартість

Навчання на слюсаря з ремонту газового устаткування в Києві в «Славутич» – доступно та посильно для будь-якого бюджету! Вся інформація щодо вартості прозора – щоб уточнити її, просто натисніть на відповідну кнопку на цій сторінці.

4

Дистанційний формат

Якщо у вас немає можливості відвідувати курси очно, проконсультуйтеся з менеджерами, які підберуть для вас оптимальний заочний порядок отримання знань. Використовуємо інноваційні методики для вашої зручності!

5

Доброзичливий колектив

Вчитися в «Славутич» – комфортно і просто в будь-якому віці! Діалог з педагогами та колегами дозволить вам якнайкраще запам’ятовувати інформацію та використовувати базові знання під час лекцій.

Зручний графік, можливість проходження курсів слюсаря з експлуатації та ремонту газового устаткування без відриву від виробництва, доступні ціни – всі ці переваги чекають студентів

ТЕРМІНИ НАВЧАННЯ

від 2-х неділь

ЗДАЧА ІСПИТУ

Після закінчення курсу випускники здають теоретичний іспит комісії за участю інспектора Державної служби охорони праці. Успішно склавшим іспит видається посвідчення і протокол встановленого зразка

ДОКУМЕНТИ

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ
  • ПАСПОРТ
  • ДОКУМЕНТ ПРО ОСВІТУ
  • ВИСНОВОК ПОПЕРЕДНЬОГО МЕДИЧНОГО ОГЛЯДУ (ОБСТЕЖЕННЯ) Про ПРИДАТНІСТЬ ДЛЯ ПРОФЕСІЇ СЛЮСАРЯ
  • 1 ФОТОГРАФІЯ ФОРМАТУ 3X4
Обучения на слесаря по ремонту технологических установок.
Field is required!
Field is required!
Ваше имя
Field is required!
Field is required!
Ваш номер телефона
Field is required!
Field is required!
Ваш Email адрес
Field is required!
Field is required!