Подобається

ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА

_

Пожежно-технічечскій мінімум ( ПТМ)

Правила пожежної безпеки України НАПБ А01.001-2014

Пожежно-технічний мінімум: профільне навчання від професіоналів з 20-річним стажем

Ваша професія передбачає специфічні знання або ж прийшов час оновити спеціальні навички у ваших підлеглих? Ви шукаєте, де пройти курс з пожежно-технічного мінімуму в Києві і віддаєте перевагу описові та вигідні пропозиції?

Вашій увазі – сучасний навчальний центр «Славутич»! Тільки тут – прогресивні методики, авторський формат подачі інформації для найкращого засвоєння, адаптивний графік, офіційні посвідчення і найнижча ціна курсу пожежно-технічного мінімуму у Києві! Залиште свої контакти в простій віртуальній формі – ми обов’язково зв’яжемося з вами і відповімо на всі питання, що цікавлять!

Зверніть увагу: якщо умови, запропоновані локальними навчальними центрами, вам не підходять, «Славутич» дає можливість пройти весь курс пожежно-технічного мінімуму дистанційно, не виходячи з дому або не відриваючись від робочого процесу! Навчання проходить у зручний для вас час тими ж педагогами, які супроводжують очні курси – без втрат в знаннях і особливих позначок у посвідченні пожежно-технічного мінімуму.