Оператор заправних станцій

_

Код за Державним класифікатором України — 8155

Оператор АЗС 2-5 розряд, динамічна, цікава та відповідальна робота. Сумлінні працівники даного напрямку дуже цінуються роботодавцями, оплата праці як правило вища ніж у охоронців великих магазинів. Якщо ви надаєте перевагу постійному руху та спілкуванню з вдячними водіями над сиддіням в офісі -то ця професія саме для Вас.

 

 


 

Коротко про професію


Оператор АЗС контролює стабільну роботу всієї заправної станції і відповідає за її безпеку, відповідає за прийом і поставку нафтопродуктів на станцію. Оператор АЗС працює на самій станції за касовим апаратом, заповнює документи і займається всією паперовою роботою станції, але, також в разі аварійних ситуацій він повинен вміти впоратися з проблемами на станції самостійно. У разі аварії на АЗС, він також зобов’язаний надати першу допомогу постраждалим людям.

Професія оператора АЗС передбачає наявність наступних знань: знання схем  КРП комунікацій, знання принципу роботи приладів і апаратів; пристроїв і правил експлуатації обладнання, приладів регулювання, обліку та контролю апаратів, які працюють під тиском; ; способів налагодження регуляторів тиску і приладів обліку пального  та ін.

ТЕРМІНИ НАВЧАННЯ

2 МІСЯЦЯ

ЗДАЧА ІСПИТУ

Після закінчення курсу випускники складають  теоретичний іспит комісії за участю інспектора Державної служби охорони праці. Успішно склавшим іспит видається посвідчення і протокол встановленого зразка

ДОКУМЕНТИ

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ
  • ПАСПОРТ
  • ДОКУМЕНТ ПРО ОСВІТУ
  • ВИСНОВОК ПОПЕРЕДНЬОГО МЕДИЧНОГО ОГЛЯДУ (ОБСТЕЖЕННЯ) Проф ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПРОФЕСІЇ: «Оператор заправних станцій»
  • 1 ФОТОГРАФІЯ ФОРМАТУ 3X4
Курсы оператора АЗС
Это поле нужно заполнить
Это поле нужно заполнить
Ваше имя
Это поле нужно заполнить
Это поле нужно заполнить
Ваш номер телефона
Это поле нужно заполнить
Это поле нужно заполнить
Ваш Email адрес
Это поле нужно заполнить
Это поле нужно заполнить