Подобається

Друзі, запрошуємо вас в захоплюючий тур за професіями! На цьому тижні «подорож» починається зі спеціальності водій автонавантажувача.

Цілорічна затребуваність професії в різних галузях промисловості, сільського господарства, дорожньо-будівельних робіт, житлово-комунального господарства тощо – це не аби яка перевага!

Однак навчання водія навантажувача на підприємстві нерідко проводиться за традиційною схемою: людина має права водія автомобіля або тракториста-машиніста – йому вручають навантажувач і працюй, добре, якщо проінструктують, або може й ні. Але це невірно! Такий підхід помилковий, так як він не передбачає конкретних знань.
Універсальність – ось в чому плюс даної спеціальності! Практично всі сфери народного господарства, комерційна структура та багато іншого – після отримання посвідчення процес працевлаштування займе всього кілька днів!

32918Охоплення
1173Залученість до публікації
12Коментарі
115Поділилися
321Сподобалось
1546Переглядів
Після кожної публікації результати будуть занесені в таблицю і ви зможете самі слідкувати за ходом нашого проекту та вболівати за ту чи іншу професію.

Звичайно це ще дуже мало, але все ж таки результат є, і ми дякуємо що ви весь тиждень були з нами! Ми пишаємось Вами. Також хочемо  сказати, що готуємо різні бонуси та подарунки для самих активних учасників наших акцій, про що будемо Вас інформувати на нашій сторінці, а також  на нашому сайті в рубриці — НОВИНИ-.

В кінці року за результатами наших соціальних опитувань  (нашого проекту) плануємо залучити журналістів, пресу,профспілки, центри занятості, державні адміністрації для обговорення самих важливих питань, що до професійного навчання та вирішення Ваших самих нагальних  питань.

Давайте разом піднімати престиж робітничої професії! Це дуже важливо сьогодні!!

Не ходіть нікуди, ходіть в Навчальний комбінат «Славутич»!!


Вірте в себе і у вас все вийде!