ОХОРОНА ПРАЦІ (НПАОП — 00.0-4.12-05)
_

Законодавчі акти про охорону праці, гігієна праці, надання першої допомоги потерпілим, електробезпека, пожежна безпека (Загальний курс з Охорони праці)


Охорона праці є необхідним елементом кожного виробничого процесу. Багата кількість машин і механізмів потребує пильної уваги та беззаперечного виконання правил користування заводською технікою. Від того, наскільки обізнаний з цього питання працівник, залежить стан його здоров’я та фізична неушкодженість.

Не бездумний підпис, а серйозне ставлення

При прийомі на роботу обов’язковим пунктом є ознайомлення з загальними пунктами безпеки відносно знаходження людини на виробничій території. Кожен претендент на вільну вакансію має бути ознайомлений з правилами поведінки на підприємстві та підтвердити це  власним підписом. Ті, хто планує працювати за верстатами, обслуговувати виробничі лінії, проходять особисте навчання стосовно техніки безпеки на робочому місці. Задача кожного керівника виробничого підприємства – створити безпечні умови праці для кожного представника трудового колективу.

Охорона праці включає в себе:

_

забезпечення

співробітника спецодягом, засобами індивідуального захисту (при потребі)

тривалість зміни

необхідність в організації перерв, вихідні та відпустки

профілактичне

харчування

лікувальні

та реабілітаційні засоби, що покращують стан здоров’я тих, хто працює у складних і шкідливих умовах

Інженер по охороні праці не тільки вивчає причини і наслідки нещасних випадків, що привели до появи тимчасових або постійних травм, але й попередньо аналізує ймовірність появи цих випадків, розробляє механізми управління цими ризиками та ставить до відома керівництво.

Корисна пропозиція

_

Навчальний комбінат «Славутич» запрошує керівників і фахівців різних галузей до курсового та семінарського вивчення аспектів Охорони праці. Навчання передбачає модульні і дистанційні програми з навчання та підвищення кваліфікаційного рівня працівників.
Програма навчання включає повноцінний інформаційний пакет, адаптований як для керівників, так і для фахівців в даній сфері. Період теоретичних лекцій включає від 10 до 30 академічних годин, протягом яких висвітлюється інформація про безпечну експлуатацію об’єктів, організації безпеки робочого місця і робочого процесу і т.д. Повторна перевірка знань — 1 раз в 3 роки.


Крім основної підготовки з Охорони праці в навчальному комбінаті «Славутич» проводиться спеціальне навчання і перевірка знань для робітників (1 раз в 12 місяців) за спеціальними програмами, професійна діяльність яких безпосередньо пов’язана з підвищеною небезпекою.

Висновки

_

Якщо ви розумієте, наскільки важливо:

забезпечити повноцінні умови праці в робітничому колективі

уникнути каліцтва працівників (для керівника або інженера з техніки безпеки це може закінчитися ув’язненням)

мати впевненість, що на вашому підприємстві все передбачено, люди пройшли навчання і добре розуміють, які заборони не можна порушувати

то в першу чергу самі відвідаєте курси та семінари, присв’ячені розгляданню правил безпеки в аспекті охорони праці.
Ми пропонуємо групове навчання на вашій території, у зручні часи. Таким чином, завжди легко перевірити, хто відвідує заняття, а хто відсутній. Директор, інженер з техніки безпеки або призначена особа можуть завжди перевірити якість викладання. Візуальні засоби та методично розроблені програми сприяють покращенню вивчення матеріалу слухачами.


Після завершення програми навчання походить іспит. За результатами знань видається посвідчення.

Наші переваги

_

Чому звертаються до Навчального комбінату професійної освіти «Славутич»?

  • Підготовка фахівців пропонується за різним напрямами діяльності.
  • Ми несемо повну відповідальність за терміни проведення і якість викладання матеріалу.
  • Маємо дипломи і грамоти від Центрів зайнятості, керівників підприємств.
  • Навчаємо новачків, що тільки обрали певний робітничий фах, та тих робітників, якім потрібно пройти курси підвищення кваліфікації.
  • Пропонуємо виїзне навчання на території замовника, дистанційну форму отримання знань.
  • Встановили низькі ціни на послуги.
  • Досягли віку повноліття: 21 рік працюємо на українському ринку знань.

Чи потрібно ще щось додати до перерахованих переваг, щоб ви зробили правильний вибір? Телефонуйте до офісу, щоб з’ясувати потрібні питання і почати співробітництво.