Подобається

Наші Ліцензії

_

Інформація про ліцензії.


Навчальний комбінат «Славутич», виконує освітню діяльність відповідно до ліцензії МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ №270654.
Відповідно до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» №222 від 02.03.2015,ліцензії на виконання освітніх послуг у сфері професійно-технічного навчання, перепідготовки, підвищення кваліфікації з моменту підписання Закону «Про ліцензування видів господарської діяльності» від 02.03.2015 – стають безстроковими і є дійсними і в подальшому.

 

Ф.И.О
Field is required!
Field is required!
Какое обучение Вас интересует
Field is required!
Field is required!
Ваш номер телефона
Field is required!
Field is required!
Ваш Email
Field is required!
Field is required!
Оставьте комментарий...
Field is required!
Field is required!

MIHICTEPCTBO OCBITИ I НАУКИ УКРАЇНИ

№ 270 від 31 травня 2016 року

Департаменти (управління) освіти і науки
обласних, Київської міської Державних адміністрацій,
керівники закладів професійно-технічної освіти

Міністерство освіти і науки інформує, що з 28 червня 2015 року після набуття чинності Закону України “Про ліцензування видів господарської діяльності” (частина шоста, стаття 21), ліцензії, що були чинними станом на цю дату та мали обмежений термін дії, є безстроковими і можуть бути, за заявою ліцензіата, переоформлені відповідним органом ліцензування.
Міністерство освіти i науки здійснює переоформлення ліцензій на освітню діяльність у сфері професійно-технічної освіти на безстрокові, iз зазначенням найменувань та ідентифікаційних кодів навчальних закладів, їх відокремлених структурних підрозділів (філій), у яких здійснюється освітня діяльність і які внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Звертаємо увагу, що навчальний заклад – юридична особа може мати лише одну ліцензію на освітню діяльність у відповідній сфері освіти. Для сфер вищої та професійно-технічної освіти ліцензії навчальному закладу оформлюватимуться окремо.

Якщо у Вас виникли питання щодо ліцензування ТОВ Учбовий комбінат «Славутич», за роз’ясненням будь ласка звертайтеся до нас, або в орган ліцензування по т. 456-85-67