Слюсар контрольно-вимірювальних приладів та автоматики ( КВП та А), Приладист (електронна техніка)

Код професії за державним класифікатором України  7242

Якщо ви

– людина, якій подобається бути причетною до правильного функціонування обладнання, вміти полагодити та прилад, що вийшов із ладу, пропонуємо опанувати професію слюсаря КВПтаА.


Основна задача фахівця – підтримувати у робочому стані режим автоматизації виробництва та функціонування обслуговуючих систем.

Знання і навички

Вам доведеться зіткнутися з манометрами, амперметрами, регуляторами тиску, термодатчиками та іншими елементами складних комплексів, чия працездатність забезпечує необхідні режими, технологічні процеси виготовлення продукції, транспортування ресурсів.

Щоб повноцінно виконувати свої обов’язки, слюсарю КВПтаА потрібно:

  • Добре орієнтуватися в електротехнічній справі;
  • Мати навички у паянні дротів та виготовленні схем, бути спроможним змонтувати та переробити діючі схеми;
  • Вміти розбиратися з кресленнями, працювати з електровимірювальним устаткуванням та інструментом, програмувати мікроконтролери;
  • Робити перевірку створених вузлів;
  • Орієнтуватися у різноманітності існуючих матеріалів.
Обов’язки фахівця

Приймаючи робочу зміну, слюсар КВПтаА повинен здійснювати:

  • Перевірку функціонування КВП (контрольно-вимірювальних приладів) у вигляді окремого устаткування та комплексних систем;
  • Знаходити причини неполадок та вміти їх ліквідувати;
  • Проводити налагодження, ремонт, регулювання, налаштування існуючих та перероблених приладів, агрегатів, апаратів;
  • Робити креслення шкал та сіток, перерахування потрібних показників;
  • Вміти працювати з ремонтуючи ми інструментом та замірюючи ми пристроями.

Кваліфікований слюсар, що має 7-8 розряд, спроможний працювати окремо. НА крупних підприємствах та організаціях пропонується робота у бригадах слюсарів КВПтаА, що дає можливість новачку переймати практичний досвід від старших колег.
Роботи виконуються у приміщеннях або на відкритому повітрі (на етапі встановлення устаткування або його ремонту).

Робітничі розряди

Робітнику, який успішно пройшов навчання та приступив до виконання обов’язків, присвоюється 2-й розряд. Новачок приймає участь у перевірці, регулюванні та ремонті тепло вимірювальних, електромагнітних та оптико-механічних приладів. Під наглядом наставника йому доручають аналіз ситуації та виявлення причин виходу з ладу механізмів, устаткування. Молодий фахівець виконує монтаж простих сполучних схем, невеличку слюсарну обробку деталей.


Фахівець 8 розряду − це найбільш обізнаний майстер, який вміє налагодити, запустити, відремонтувати обладнання любого ступеню технічної складності. Він спроможний у випадку необхідності переробити схему функціонування, відновити зіпсовані механізми. Спеціаліст працює з мікропроцесорною технікою, електронно-обчислюваними схемами, програмованим устаткуванням, вміє скласти програму кореляції параметрів та систем, виконувати діагностику та повноцінне оновлення роботи приладів, систем, технологічних ліній.

Як приступити до опанування професії
1

Пропонуємо придбати базові навички у Навчальному комбінаті професійної освіти «Славутич». Ми підготували теоретичну програму, яка доповнена практичними заняттями з викладачами.

2

Ви засвоїте необхідні поняття, навчитеся читати прості схеми, отримаєте перший досвід у паянні схем, будете вміти проводити заміри, порівнювати отримані дані з необхідними, вносити деякі конструктивні зміни при виявленні неполадок к роботі приладів.

3

Навчання організоване таким чином, щоб було зручно для користувачів. Ми формуємо невеличкі групи, в яких увага приділяється кожному, хто планує отримати перспективну спеціальність.

4

Звертайтеся до Навчального комбінату професійної освіти «Славутич», щоб забронювати місце на найближчий тиждень навчання! Після завершення вам потрібно пройти кваліфікаційний екзамен,щоб отримати 2-4 розряд слюсаря КВПтаА.

ТЕРМІНИ НАВЧАННЯ

2 МІСЯЦІ

ЗДАЧА ІСПИТУ

Після закінчення курсу випускники здають теоретичний іспит комісії за участю інспектора Державної служби Охорони праці. Успішно склалавшим іспит видається посвідчення і протокол встановленого зразка

ДОКУМЕНТИ

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ
  • ПАСПОРТ
  • ДОКУМЕНТ ПРО ОСВІТУ
  • ВИСНОВОК ПОПЕРЕДНЬОГО МЕДИЧНОГО ОГЛЯДУ (ОБСТЕЖЕННЯ) Проф ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПРОФЕСІЇ: «Слюсаря»
  • 1 ФОТОГРАФІЯ ФОРМАТУ 3X4
Обучение на слесаря КИПиА
Field is required!
Field is required!
Ваше имя
Field is required!
Field is required!
Ваш номер телефона
Field is required!
Field is required!
Ваш Email адрес
Field is required!
Field is required!