Навчання на електрогазозварника

ДИПЛОМОВАНІ ЗВАРНИКИ

_

Код за державним класифікатором України 7212

Курси електрогазозварника в Києві: навчання важливої та цікавої професії від кваліфікованих педагогів «Славутич»

Відповідальна, складна і водночас захоплююча, критично необхідна для внутрішнього ринку України професія електрогазозварника знову набирає обертів в рейтингу популярних спеціальностей! Ви хочете бути затребуваним фахівцем і отримувати гідну заробітну плату в комерційній сфері? Немає бажання витрачати на навчання кілька років? Тоді курси електрогазозварника в Києві під егідою педагогів Славутич – для вас!

Тільки уявіть – близько 75% світового споживання сталевого прокату йде на виробництво зварних конструкцій або об’єктів, і вже зовсім скоро ви зможете приєднатись до цієї важливої та цікавої галузі. Дзвоніть та записуйтесь на курси електрогазозварника – набір відкритий!

Це цікаво! Чи знали ви, що при технічному зварюванні поява кольорів мінливості (райдужних розводів) вважається серйозним дефектом. Але те, що називається браком у виробництві, навмисно застосовується в художньому зварюванні як декоративний прийом.

Професія електрогазозварник

Професія електрогазозварника (3-6 розряд)

Що повинен вміти електрогазозварник: навчання та необхідні навички, якими можна оволодіти за лічені тижні

Теоретична частина курсу містить у собі пояснення позиції на ринку та технології зварювання. Студенти Славутич навчаються, щоб мати можливість інтерпретувати отримані теоретичні знання у практику. Освітня програма курсів зварника створена професіоналами своєї справи, за їх плечима роки успішної роботи, а в арсеналі безцінні навички. Навчання складається з теоретичної та практичної частини, відповідає всім вимогам Українського законодавства.

Записуйтесь!


Ми навчимо вас правильно використовувати свої знання і ефективно розподіляти робочий час. Познайомимо з різними видами швів, сучасними технологіями та обладнанням. Відточимо проведення зварювальних робіт в різних положеннях. Приділимо особливу увагу техніці безпеки і багато іншого. Посвідчення зварника від Славутич — ваш особистий гарант стабільного майбутнього! Адже наші слухачі демонструють найвищу якість зварювальних робіт.

Зверніть увагу: згідно законодавчим нормам України, після закінчення курсів електрогазозварника, проходити переатестацію фахівець повинен кожні два роки. Така вимога пов’язана з оновленням технічної та виробничої бази, а також з введенням нових регламентів.

У західних країнах, зварювання — одна з небагатьох навичок, які можуть принести робочої людині шестизначний дохід без отримання ступеня ВНЗу або коледжу. Зрозуміло, мова йде про висококласних фахівців, які самостійно підвищують свій фаховий рівень протягом усього життя, але потрібно розпочинати з основ! Саме це й пропонують у Славутич: комфортабельні умови, демократичні ціни навчання на електрогазозварника, а також можливість отримати всі знання дистанційно – у той час або день, коли це зручно саме вам!

Статистика працевлаштування стверджує – фахівці, які отримали посвідчення електрогазозварника в Києві завжди при роботі і мають наснагу отримувати свою родину на гідному рівні! Дзвоніть або записуйтесь – майбутнє може змінитись вже сьогодні.

ТЕРМІНИ НАВЧАННЯ

від 3-х місяців

ЗДАЧА ІСПИТУ

Після закінчення курсу випускники здають теоретичний іспит комісії за участю інспектора Державної служби охорони праці. Успішно склавшим іспит видається посвідчення  та протокол встановленого зразка

ДОКУМЕНТИ

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ
  • ПАСПОРТ
  • ДОКУМЕНТ ПРО ОСВІТУ
  • ВИСНОВОК ПОПЕРЕДНЬОГО МЕДИЧНОГО ОГЛЯДУ (ОБСТЕЖЕННЯ) Проф ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПРОФЕСІЇ: «Електрогазозварника»
  • 1 ФОТОГРАФІЯ ФОРМАТУ 3X4
Обучение на газоэлектросварщика
Это поле нужно заполнить
Это поле нужно заполнить
Ваше имя
Это поле нужно заполнить
Это поле нужно заполнить
Ваш номер телефона
Это поле нужно заполнить
Это поле нужно заполнить
Ваш Email адрес
Это поле нужно заполнить
Это поле нужно заполнить

УВАГА!

при проходженні практичних навичок з оволодіння професією, при собі мати:

  • захисний одяг (бавовняний)
  • шолом зварника
  • рукавиці зварника (діелектричні)
  • посібник зварника