Подобається

НАМ ДОВІРЯЮТЬ НАЙСИЛЬНІШІ

_

ВО «КИЇВГАЗ»

ПАТ «Київгаз» здійснює послуги розподілу (транспортування) природного газу газотранспортними мережами України. Свій початок організація бере, ще з 1945 року, коли будувався великий газопровід «Дашава-Київ»

КОМПАНІЯ «ХЕНКЕЛЬ»

є світовим лідером в створенні інновацій, провідних брендів і технологій в трьох бізнес-напрямках: Adhesive Technologies «Клейові технології», Beauty Care «Косметичні засоби» і Laundry & amp; Home Care «Засоби для прання та догляду за будинком».

КОМПАНІЯ PROCTER & GAMBLE

Ми бачимо великий потенціал в, здавалося б, незначних моментах життя. Чистка зубів. Миття волосся. Прийняття душу. Гоління. Догляд за дитиною. Прибирання будинку. Миття посуду і прання. Ми створюємо продукти, які допомагають зробити ці моменти трохи простіше.

ТЕЛЕКАНАЛ 1+1

1 + 1 – перший україномовний національний канал. 1 + 1 розпочав мовлення у вересні 1995 року, фактично почавши сучасне українське телебачення. Сьогодні канал продовжує розвиватися, диктуючи високі стандарти всієї індустрії.

Компанія «АГРОМАТ»

найбільший український
імпортер керамічної плитки та сантехніки, меблів
а освітлення для ванних кімнат і всього будинку.
Засновано в 1993 році.

logo2

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ

Сьогодні державна служба зайнятості – це структура, яка об’єднує 583 центри зайнятості по всій Україні. Всі відділення Служби працюють за єдиною схемою надання послуг.

RUUKKI CONSTRUCTION

спеціалізується на виробництві об’єктів зі сталі та сталевих конструкцій. Ruukki надає енергозберігаючі рішення, екологічні та легкі конструкції зі сталі.

ПАТ «УКРТЕЛЕКОМ»

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – одна з найбільших компаній України, що надає повний спектр телекомунікаційних послуг у всіх регіонах країни.

ООО «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ»

СТБ – загальнонаціональний телевізійний канал, що входить в найбільшу медіагрупу України – холдинг StarLightMedia.

«Укрпошта»

державне підприємство поштового зв’язку, підпорядковане Міністерству інфраструктури України, національний оператор поштового зв’язку.

ДП «Антонов»

українське державне підприємство, основною сферою діяльності якого є розробка, виробництво і ремонт літаків серії «Ан». Входить до складу державного концерну «Укроборонпром».

КОМПАНІЯ ПОЛИПЛАСТ

Український виробник пінопласту і всього спектру виробів з пінополістиролу вже більше 20 років. Одне з перших підприємств з виробництва пінопласту в Україні, на якому було організовано виробництво спільно з фахівцями з Фінляндії ще в далекому 1995 році.

КОМПАНІЯ «ДАНОН»

Діяльність компанії підпорядкована єдиній місії – нести здоров’я через корисні продукти харчування якомога більшій кількості людей.

THE COCA-COLA COMPANY

Сьогодні компанія Coca-Cola – це більше 2 800 напоїв, які виробляються і продаються в більш ніж 200 країнах світу. Компанія Coca-Colaвладеет 4 з 5 найпопулярніших брендів безалкогольних напоїв.

КП ”КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН”

Київський метрополітен справедливо вважається символом та окрасою столиці, адже його станції є об’єктами архітектурного та культурної спадщини, а три з них – «Вокзальна», «Хрещатик» і «Арсенальна» є пам’ятками архітектури.

Carlsberg Ukraine

є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних Груп у світі з
великим портфелем брендів пива та інших напоїв. Бренд Carlsberg є одним із найвідоміших пивних брендів у світі, а такі бренди як
Baltika і Tuborg входять до числа найбільш популярних пивних брендів у Європі.