Курси бухгалтерів

_

Навчальний комбінат «Славутич» запрошує всіх бажаючих на бухгалтерські курси в Києві. Ми запропонуємо вам навчання, які підійдуть і для початківців з нуля і фахівцям зі стажем для підвищення рівня кваліфікації. Навчальний комбінат «Славутич» в Києві — один з лідерів в сфері підготовки фахівців в області бухгалтерського обліку та оподаткування з 1998 року. Весь цей час ми працювали з Київським міським та Київським обласним центрами зайнятості, і навчили близько тисячі бухгалтерів.


Сьогодні цю послугу ми пропонуємо всім бажаючим на якісно новому рівні. Викладачі Навчального комбінату — це молоді, прогресивні фахівці, практики. Записуйтеся на курс і ви абсолютно опануєте секретами бухгалтерського обліку, приєднуйтесь !!


ТЕРМІНИ НАВЧАННЯ

38 годин

ФОРМА НАВЧАННЯ

очна

ЧАС ЗАНЯТЬ

19-22 (ТРИ РАЗИ НА ТИЖДЕНЬ)
  • максимум практикиАктуальна теоретична інформація, успішні кейси і корисні інструменти: шаблони, чек-листи, онлайн-сервіси.
  • кваліфіковані викладачіДіючі персональні і бізнес-асистенти, які працюють з топ-менеджерами великих компаній.
  • Допомога в працевлаштуванніКонсультація HR-фахівця з розвитку кар'єри та можливість працевлаштування в компанії-партнери Школи.
  • Майстер-класи професіоналівСемінари і вебінари з діловодства, тайм-менеджменту і вибудовування відносин з керівником.
  • Нові знайомстваПрофесійне співтовариство - всі умови для активного нетворкінгу і обміну досвідом з колегами по цеху.
  • Оптимальний термін навчанняОтримання практичних навичок за все за 4 тижні, можливість відразу ж застосовувати вивчені інструменти в роботі.
Курсы бухгалтеров
Это поле нужно заполнить
Это поле нужно заполнить
Ваше имя
Это поле нужно заполнить
Это поле нужно заполнить
Ваш номер телефона
Это поле нужно заполнить
Это поле нужно заполнить
Ваш Email адрес
Это поле нужно заполнить
Это поле нужно заполнить