Подобається

Семінари з електробезпеки

_

З метою зниження виробничого травматизму та його попередження , учбовий комбінат Славутич проводить, на постійній основі,  інформаційно-консультативні семінари для працівників що мають відношення до експлуатації, обслуговування та ремонту електроустановок, щодо дотримання заходів безпеки при виконанні робіт  в електроустановках.

Ваша безпека і безпека ваших працівників у ваших руках. Записуйтесь та приходьте на семінари.  Найкраші спікери поділяться з вами своіми знаннями. Приєднуйтесь!!


Кому це потрібно?

Відповідно до чинних нормативних документів навчання за правилами необхідно для; – електротехнічних працівників, які безпосередньо обслуговують електроустановки, –електротехнологічних працівників, які експлуатують виробниче обладнання без права ремонту електропривода, студентам електротехнічних факультетів.


Семінар проводить кращий фахівець своєї справи, викладач з багаторічним досвідом роботи- Ольга Миколаївна Курченко.  Під час спілкування ви дізнаєтесь про стан виробничого травматизму, про його основні причини,  які привели до нещасних випадків. Також ви дізнаєтесь про вимоги, яких потрібно дотримуватись при експлуатації електрообладнання та електроустановок  НПАОП 40.1-1.21-98  «Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів» та інструкцій з охорони праці щодо безпечного виконання робіт. Ви дізнаєтесь про організаційні та технічні заходи, якими  досягається безпека робіт в електроустановках, про правильний допуск працівників до робіт з підвищеною небезпекою та відповідність груп (2,3,4,5) з електробезпеки працівників роботі, що виконується, про повноту і якість інструктажу на робочому місці. Проаналізуєте найбільш характерні помилки, що допускаються при виконанні робіт повязаних з експлуатацією, обслуговуванням та ремонтом електроустановок та електрообладнання.

Хто має відношення до вищезгаданих робіт, вам буде  дуже корисно. Навіть якщо ви вже досвідчений фахівець своєї справи, ми знайдемо, чим вас здивувати. Приєднуйтесь до семінарів.

Ми за життя без травматизму, а ви?

В основу семінару покладені:-

 • Правила улаштування електроустановок НПА ОП 40.1-1.32-01
 • Правила експлуатації електрозахисних засобів НПАОП40.1-1.07-01

За наказом МО і Вугільної промисловості              України від 24.07.2017 р .. №476

 • Правила ТО електроустановок споживачів
  Правила улаштування електроустановок
  Правила користування електричною енергією

У вартість входить:

_
 • Одноденний семінар
 • Оформлення посвідчення та протоколу.
_

Отримаєте:-

 • посвідчення
 • протокол
Семинар по электробезопасности
Field is required!
Field is required!
Ваше имя
Field is required!
Field is required!
Ваш номер телефона
Field is required!
Field is required!
Ваш Email адрес
Field is required!
Field is required!