Подобається

ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА

_

Пожежно-технічний мінімум

Завдання та процес: як проводяться семінари пожежно-технічного мінімуму в «Славутич»

Основним завданням даних курсів є актуалізація знань керівників і співробітників щодо протипожежної культури на підприємстві. Крім цього, під час проходження теоретичної частини протипожежного мінімуму, викладачі інформують вас щодо правил поведінки, навичок і умінь реагувати у разі неконтрольованого спалаху.

Пожежно-технічні мінімум – це не первинний, а додатковий процес ознайомлення з правилами ПБ, який проводиться після відповідних заходів всередині підприємства. При проведенні інструктажу педагоги «Славутич» в обов’язковому порядку враховують характер і тип слухачів (керівники або робітники), тим самим насичуючи весь семінар дійсно корисними знаннями.

Після того, як основні знання щодо запобігання і купування загорянь були отримані, вони відпрацьовуються практичним методом (симуляцією евакуації з умовного об’єкта загоряння). Після цього кожен учасник курсів в обов’язковому порядку проходить контроль отриманих знань: перевірка навчання пожежно-технічного мінімуму проводиться згідно з внутрішнім регламентам «Славутич» та чинному законодавству України. За фактом успішного проходження всіх екзаменаційних процесів кожен учасник отримує свідоцтво встановленого зразка, яке дійсно протягом трьох років.

Оформіть заявку на навчання прямо зараз, і вам не доведеться чекати – комплектація груп для проведення курсів проводиться на регулярній основі.

Охорона праці

Пожежно-технічний мінімум


Кому необхідні курси з пожежно-технічного мінімуму:

 • Менеджерам і керівникам підприємств
 • Працівникам інженерних та медичних сфер
 • Електрикам і електрогазозварникам
 • Всім працівникам, чия діяльність пов’язана з місцями великого скупчення людей
 • Викладачам
 • Співробітникам, до повноважень яких входить відповідальність за вогневі роботи
 • Операторам обладнання та машин, яке функціонує на основі газоподібного палива
 • Працівникам інших підприємств з підвищеним рівнем

Пожежно-технічний мінімум

У чому переваги навчання в Славутич: 5 аргументів на користь того, щоб звернутися до нас вже сьогодні

 1. Проста і зрозуміла подача від професійних педагогів з практичним досвідом. Під час підготовки ви можете задавати питання і комунікувати з педагогами – сучасний підхід тільки в «Славутич».
 2. Вартість – в доступному діапазоні. Для постійних клієнтів (власників підприємств) діє відмінна система знижок – ціна пожежно-технічного мінімуму в Києві для кожного співробітника буде знижена на третину!
 3. Мінімальні терміни при повній інформаційній вичитці. Курс НПМ триває всього два дні!
 4. Дистанційне навчання. Якщо у вас або ваших співробітників немає можливості відвідати курси пожежно-технічного мінімуму, оволодіти всіма інформаційними можливостями ви можете в автономному режимі – вдома чи на роботі. В даних цілях використовуються онлайн-системи: месенджери, електронна пошта і т. д.
 5. Офіційна основа. Діяльність «Славутич» здійснюється згідно Положення НПАОП 00.0-4.12-05.

Скористайтесь інтерактивною кнопкою «Записатися», отримаєте консультацію у онлайн-менеджера в віконці праворуч або зателефонуйте за вказаними телефонами – рутинні професійні питання тепер вирішуються максимально легко!

Команда Славутич робить максимум для того, щоб навчальний процес був в задоволення і доведений до досконалості.

Форма навчання:


Денна

Дистанційна

Самопідготовка

У вартість входить:

_
 • Дводенний Семінар
 • Можливість дистанційної підготовки
 • Оформлення та видача посвідчення і протоколу.
 • Консультації при самопідготовці, роздатковий матеріал
_

 

По закінченню видаються:-

 1. посвідчення встановленого зразка;
 2. витяг з протоколу