Подобається

І знову наше співтовариство завершило черговий «тур» за професією, цього разу ми із задоволенням завершуємо тиждень, присвячений водієві автонавантажувача.

Ми отримали багато відгуків, частина з вас записалася на навчання, багато задали запитання – ви активні, допитливі, і ми вдячні вам за участь! Хвала робочим рукам!
Далі – ще цікавіше, так як ми оголошуємо новий професійний тиждень. Вперед, до знань, які дійсно цінні!

Неможливо уявити роботу промислових і комунальних підприємств без таких технічних спецзасобів. Машиніст автовишки і автогідропідйомника – затребувана професія в будівельній сфері, сфері ЖКГ, в промисловості і в підрозділах МНС. Білборди, електричні і телефонні лінії і ще десяток різних сфер, в яких необхідні автоматизовані висотні роботи – такий професіонал цінується, а його праця – відмінно оплачується.
Спеціальність має свою розрядну систему, яка залежить не тільки від класу і професіоналізму, але й від конструкції автогідропідіймача і технічних характеристик. В залежності від розряду (з 4-го по 6-й) фахівець може працювати з технікою, висота підйому якої варіюється від 12 до 55 метрів.
Записатися на навчання ви можете на нашому сайті slav.in.ua, задати будь-які питання-в коментарях під цим постом. Із задоволенням відповімо на кожне з них! Чекаємо на вас!

12109Охоплення
1173Залученість до публікації
8Коментарі
5Поділилися
19Сподобалось
1046Переглядів
Після кожної публікації результати будуть занесені в таблицю і ви зможете самі слідкувати за ходом нашого проекту та вболівати за ту чи іншу професію.

Звичайно це ще дуже мало, але все ж таки результат є, і ми дякуємо що ви весь тиждень були з нами! Ми пишаємось Вами. Також хочемо  сказати, що готуємо різні бонуси та подарунки для самих активних учасників наших акцій, про що будемо Вас інформувати на нашій сторінці, а також  на нашому сайті в рубриці — НОВИНИ-.

В кінці року за результатами наших соціальних опитувань  (нашого проекту) плануємо залучити журналістів, пресу,профспілки, центри занятості, державні адміністрації для обговорення самих важливих питань, що до професійного навчання та вирішення Ваших самих нагальних  питань.

Давайте разом піднімати престиж робітничої професії! Це дуже важливо сьогодні!!

Не ходіть нікуди, ходіть в Навчальний комбінат «Славутич»!!


Вірте в себе і у вас все вийде!