Подобається

Професія електрогазозварник

Продовжуємо славити робітників та робітничі професіі.
Професія електрогазозварник, рейтинг якої НІКОЛИ не впаде, а заробітна платня буде на порядок вище окладу офісних клерків – це цікаво?

Спеціальність, цінність якої росте з кожним роком, незалежно від стану економіки, курсу валют, правління того чи іншого президента чи навіть сезону? Захоплює?

І на останок – щоб оволодіти нею, вам НЕ потрібно витрачати чотири чи п’ять років на навчання, отримуючи навички так і тоді, коли це дійсно зручно.
Фанфари! Ми оголошуємо довгоочікуваний тиждень професія електрогазозварник – людей, без яких не існує жодна промислова сфера, не будуються квартирні та приватні будинки, не може бути налагодженою комунальна діяльність тощо. Оклад, що прямує до двадцяти тисяч гривень и вище, соціальна захищеність та фінансова стабільність – ви все ще розмірковуєте? Не варто, бо вже час записуватись на курси та розпочинати новий виток свого життя! Де ви справжні наші чоловіки,наша надія і наша гордість? Чекаємо на вас!

26971Охоплення
189Залученість до публікації
3Коментарі
5Поділилися
21Сподобалось
866Переглядів
Після кожної публікації результати будуть занесені в таблицю і ви зможете самі слідкувати за ходом нашого проекту та вболівати за ту чи іншу професію.

Звичайно це ще дуже мало, але все ж таки результат є, і ми дякуємо що ви весь тиждень були з нами! Ми пишаємось Вами. Також хочемо  сказати, що готуємо різні бонуси та подарунки для самих активних учасників наших акцій, про що будемо Вас інформувати на нашій сторінці, а також  на нашому сайті в рубриці — НОВИНИ-.

В кінці року за результатами наших соціальних опитувань  (нашого проекту) плануємо залучити журналістів, пресу,профспілки, центри занятості, державні адміністрації для обговорення самих важливих питань, що до професійного навчання та вирішення Ваших самих нагальних  питань.

Давайте разом піднімати престиж робітничої професії! Це дуже важливо сьогодні!!

Не ходіть нікуди, ходіть в Навчальний комбінат «Славутич»!!


Вірте в себе і у вас все вийде!