Подобається

Друзі! Ми раді кожному схвальному відгуку та любій реакції на нашу роботу, яку ми дуже любимо та розвиваємо!

Але зверніть увагу – «Славутич» не є роботодавцем та не регулює рівень заробітної плати в Україні.

Наше завдання і мета – це дати якісну і, що надважливе, дійсно необхідну сьогоденню професійну освіту.
Наші учні отримують якісні практичні та теоретичні знання, які використовують при влаштуванні на роботу.
Ми впевнені, що рівень затребуваності та популярності технічних професій зростає, і з задоволенням спостерігаємо це при схвальних відгуках своїх студентів. Важливість, відповідальність та багатозадачність – це те навантаження, з яким оператори АЗС справляються на «відмінно»! Приєднуйтесь, с повагою, комбінат «Славутич»

580Охоплення
26Залученість до публікації
2Коментарі
4Поділилися
21Сподобалось
530Переглядів
Після кожної публікації результати будуть занесені в таблицю і ви зможете самі слідкувати за ходом нашого проекту та вболівати за ту чи іншу професію.

Звичайно це ще дуже мало, але все ж таки результат є, і ми дякуємо що ви весь тиждень були з нами! Ми пишаємось Вами. Також хочемо  сказати, що готуємо різні бонуси та подарунки для самих активних учасників наших акцій, про що будемо Вас інформувати на нашій сторінці, а також  на нашому сайті в рубриці — НОВИНИ-.

В кінці року за результатами наших соціальних опитувань  (нашого проекту) плануємо залучити журналістів, пресу,профспілки, центри занятості, державні адміністрації для обговорення самих важливих питань, що до професійного навчання та вирішення Ваших самих нагальних  питань.

Давайте разом піднімати престиж робітничої професії! Це дуже важливо сьогодні!!

Не ходіть нікуди, ходіть в Навчальний комбінат «Славутич»!!


Вірте в себе і у вас все вийде!