Подобається

Охорона праці та водій!
Маємо результати ваших відгуків з професії машиніст крана( кранівник). На жаль, ця професія значно менше набрала ваших голосів.
Але що маємо то маємо.

Чому така потрібна професія набрала так мало лайків, ми не можемо навіть здогадатися, адже на наш погляд, інформація була викладена досить цікава. Що з нашими кранівниками? Можливо ми щось зробили не так, пишіть нам, давайте навчатися разом! Всіх, хто підписався, щиро дякуємо і зичимо добра і щастя! Раді, що ви є з нами!

27303Охоплення
5886Залученість до публікації
2Коментарі
70Поділилися
38Сподобалось
22900Переглядів
Після кожної публікації результати будуть занесені в таблицю і ви зможете самі слідкувати за ходом нашого проекту та вболівати за ту чи іншу професію.

Звичайно це ще дуже мало, але все ж таки результат є, і ми дякуємо що ви весь тиждень були з нами! Ми пишаємось Вами. Також хочемо  сказати, що готуємо різні бонуси та подарунки для самих активних учасників наших акцій, про що будемо Вас інформувати на нашій сторінці, а також  на нашому сайті в рубриці – НОВИНИ-.

В кінці року за результатами наших соціальних опитувань  (нашого проекту) плануємо залучити журналістів, пресу,профспілки, центри занятості, державні адміністрації для обговорення самих важливих питань, що до професійного навчання та вирішення Ваших самих нагальних  питань.

Давайте разом піднімати престиж робітничої професії! Це дуже важливо сьогодні!!

Не ходіть нікуди, ходіть в Навчальний комбінат «Славутич»!!


Вірте в себе і у вас все вийде!