Подобається

Дорогі відвідувачі сайту!

  • Від усього серця вітаємо всіх наших випускників і тих, хто тільки обирає для себе робітничу спеціальність, зі святом Пасхи!

На жаль, коронавірус вніс істотні зміни в наше існування. У людей кардинально трансформувалося життя, знизився рівень доходу, анулювалися намічені зустрічі, припинилися дружні вечірки.


Цього року Великдень відзначатиметься у вузькому колі сім’ї, а той, хто самотній, буде знаходитися наодинці. Це ─ вимушена карантинна міра, так буде відбуватися по всьому світу.


Але не треба сильно засмучуватися. COVID-19 обов’язково переможуть, адже медичні світила всіх країн підключилися до пошуку вакцини. У Німеччині та Китаї вже тестують новостворені вакцини, тому невдовзі наступить той час, коли лікарі зможуть лікувати коронавірус так само успішно, як і звичайну застуду. Тим, хто захворів ─ побажаємо швидше одужати.


Тримаємося морально, не порушуємо карантинних заходів і з доброю надією дивимося в майбутнє!
Наповнюйте себе позитивом! Не звертайте увагу на поширення брехні та страшних чуток. Використовуйте вільний час на корисні справи і на те, що не встигаєте зазвичай робити своєчасно.


Приділяйте увагу своїм діточкам, не забувайте щоденно спілкуватися із старенькими батьками, що мешкають у інших населених пунктах, робіть добрі справи сусідам та родичам, які поряд.


Після виходу з умов територіальної ізоляції ми продовжимо свою справу і знову почнемо регулярно проводити навчання для всіх бажаючих.

Бережіть себе!

До скорої зустрічі!

З найкращими побажаннями, керівництво Навчального комбінату «Славутич»