Подобається

25.09.2020 року на території наших давніх друзів та партнерів по навчанню та підготовці свого персоналу ДП Антонов та Авіаліній Антонова полоса №33 в Гостомелі — відбулася цікава подія, а саме встановлення національного рекорду швидкості на суцільно електричному мотоциклі «Дух України» , «The Spirit of Ukraine» !

Тож на таке міроприємство відправися представник Учбового комбінату Славутич Черкасенко Юрій Васильович.

Мотоцикл побудований командою українських ентузіастів, а за допомогою Київського механічного заводу Антонова, був виготовлений суцільно алюмінієвий важіль та кріплення колеса а також саме колесо в яке встановлено електроколесо потужністю 300 кіловат (408 кіньских сил), батарея 22 кіловат години, вага мотоцикла 350 кілограмів, а випробувачем та рекордсменом є Малік Сергій Дмитрович , засновник і президент Київського міського автомотоклубу, дворазовий майстер спорту СРСР, майстер спорту України, чемпіон України з кільцевих перегонів.


Швидкість яка була досягнута на 3600 метровій злітній смузі 33 сягнула – 201 кілометр на годину, що встановило національний рекорд України для суцільно електричного мотоцикла!


Вітаємо всіх причетних до цього проекту, а також побажаємо нових рекордів швидкості.


Дорогі наші друзі ДП Антонов, Учбовий комбінат Славутич, дуже пишається співробітництвом з Вами і завжди навіть більше того, цілодобово, готовий підставити своє плече підтримки Вам!
Бажаємо вам легких злетів і м`яких приземлень, а з ваших воріт щоб частіше виходили нові наші улюблені літаки марки «АН»!

Учбовий комбінат Славутич
з 1998 року

З повагою Ваш Славутич! 🌹🙏🏻♥️