Подобається

Шановні читачі, наші випускники, учасники проведеного опитування!

  • Ми раді були запропонувати вам прийняти участь у визначенні найбільш затребуваної професії. Отримавши підсумки інтернет-голосування, хочемо сповістити усіх, хто відгукнувся на наше прохання.

Перше місце присуджується

фаху водія-навантажувача

Це – не дивно, адже дуже багато процесів пов’язані з необхідністю підняти, погрузити, перевезти вантаж на іншу територію.

Друге місце отримала

спеціальність електрогазозварника

Робота з металом – це складна, суто чоловіча справа,для опанування якої знадобиться не один рік ведення робіт під наглядом наставника.

Третє місце було надане

професії «Оператор котельні»

Житловий, виробничий та суспільний сектори не можуть повноцінно функціонувати без гарячої води та опалення. Професія буде затребувана до тих пір, поки не знайдуть альтернативні методи поставки у будинки та цехи нагрітого носія.

Хочеться кожному з вас оголосити подяку за те, що не лишилися осторонь, а прийняли активну участь у голосуванні. Завдяки вам ми знаємо, куди йти далі, у якому форматі працювати.


Нажаль, життя іноді робить свої коригування. Фінансова нестабільність, певні внутрішні проблеми та ще й коронавірус активно втрутилися у наші плани. Не схиляємо голови, бо все це – тимчасові ускладнення, які потрібно перечекати, а деякі ─ самостійно подолати.


Пишаємося тим, що робимо гідну справу, надаючи Україні гарних працівників, до освіти яких приклали зусилля працівники Навчального комбінату професійної освіти «Славутич». Пройде небагато часу – і знову побачимося з тими, хто вирішить підвищити існуючу кваліфікацію, опанувати ще один фах або приведе до нас своїх знайомих.

Команда УК Славутич.