Подобається

Навчання Стропальнків групи 59-231🪝🏗️⛓️

Навчання Стропальнків групи 59-231🪝🏗️⛓️

Вітаю друзі , отже пройшло навчання для слухачів за професвєю стропальник.
Звісно і традиційно ми все розглянули, вивчили і відпрацювали. Але не покидало відчуття важливості моменту! І Ви справедливо запитаєте – якого моменту? А ось послухайте – всі ми – от прямо всі , від робітника до військових до президента до всіх галузей , а тим більше під час війни з ворогом залежим від стропальника і його кваліфікованої і якісної роботи!

Міркуйте самі, нічого з неба саме по собі не падає , продукти в магазині , зброя і боєприпаси , допомога союзників, обладнання на заводах, лікарнях і т д і т п !
Все це мігрує планетою на кораблях , літаках , поїздах, вантажівках у вигляді вантажів які потрібно кваліфіковано стропувати і розстроповувати при переміщенні логістичними шляхами. Так от, якщо б зник стропальник ми всі опинилися на межі виживання або існування, адже все , що нас оточує і таке звичне на перший погляд неможливо було б доставити 🤷🏻‍♂️

Стропальник це як ніби повітря ми його не бачимо але це так нам необхідно.
Тому з долею здорової іронії можна сміливо підсумувати, що стропальник найважливіша людина для нас всіх і для нашої України.
Тож хлопці вітаю вас з проходженням навчання і успішною здачею іспиту та отримання кваліфікації стропальника. Перемога буде за нами!

СЛАВА УКРАЇНІ!!! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!🇺🇦🇺🇦🇺🇦

УЧБОВИЙ КОМБІНАТ СЛАВУТИЧ з 1998 року