Подобається

Про Навчальний Комбінат

_

 Н   авчальний комбінат «Славутич» надає послуги з професійно-технічного навчання робітників, ІТП і службовців. Діяльність нашої компанії бере початок в 1998 році. Спектр наших послуг, включає підготовку, перепідготовку та підвищення професійного кваліфікаційного рівня працівників (підвищення розряду), навчання і перевірку знань ІТП по Охороні праці, спеціальне навчання робітників які працюють на об’єктах з підвищеною небезпекою. Навчальний комбінат пройшов ліцензування і отримав всі дозвільні документи на право освітньої діяльності.


Штат навчального комбінату «Славутич» складають кваліфіковані фахівці з багаторічним практичним стажем і виробничою практикою. Регулярне вдосконалення навчально-методичної бази протягом 20-ти років дає можливість адаптувати програми навчання як в рамках стандартних, так і розробку унікальних авторських навчальних програм.


Теоретична частина навчання проводиться в спеціалізованих і комфортних лекторіях з повноцінним технічним забезпеченням для кожної спеціальності, практична – на діючих підприємствах, що дозволяє учням відразу ж відпрацювати отримані знання.


Запрошуємо Вас пройти навчання в Навчальний комбінат “Славутич”

_

5 переваг навчання у нас:

_

ПОВНОЦІННИЙ

перелік технічних спеціальностей

МОЖЛИВІСТЬ

проведення виїзного навчання

ПРОФЕСІЙНИЙ

штат викладацького складу

прискорених

програм навчання і підвищення кваліфікації

ЗРУЧНА

інфраструктура розташування навчального комбінату «Славутич»


 П   ослугами навчального комбінату професійної освіти «Славутич» користуються провідні підприємства і компанії України: телеканали «1 + 1» і «СТБ», «Київгаз», «Укртелеком», «Henkel» Кока-Кола “” ІСІДА “і багато інших. Ми прагнемо на практиці довести необхідність послідовного та раціонального професійного навчання робітників для прогресу економіки країни і кожного фахівця окремо.


Розвивайтеся разом з нами вже сьогодні!

 

Ф.И.О
Field is required!
Field is required!
Какое обучение Вас интересует
Field is required!
Field is required!
Ваш номер телефона
Field is required!
Field is required!
Ваш Email
Field is required!
Field is required!
Оставьте комментарий...
Field is required!
Field is required!