Подобається

Доброго, сонячного, щасливого дня усім нашим друзям, шанувальникам, учням і тим, хто завітав на сайт в перший раз!

24 серпня країна святкує 30-річний ювілей Незалежності! Я, Тетяна Яківна Черкасенко, засновник Навчального центру «Славутич», хочу поздоровити кожного громадянина України з цією круглою датою.


Комусь подобалося жити в СРСР, хтось був невдоволений. Але кожна з 15-ти дружніх республік, починаючи з 1991 року, вимушена була обрати свій шлях розвитку. Не все йде добре, не все відбувається згідно намічених планів.


Якщо розчаруватися, то буде зовсім прикро. Поганий настрій та депресія ще нікому користі не принесли. Тому тримаємося, здобуваємо нові знання та навички, щоб пережити скрутні часи та вийти на новий рівень заробітку. А НЦ «Славутич» вам в цьому завжди допоможе.

З святом кожного українця, того, хто тільки народився, і того, у кого вже є правнуки!

Хоча про перебудову вже давно не згадують, вона потрібна майже на кожній ділянці життя. В нашій країні будуть цінуватися робочі руки та «світлі» голови. Опановуйте новітні спеціальності, що знадобляться ще десятки років і які не зможе виконувати штучний інтелект.

Не забуваймо ніколи!!!

4 вихідні дні – це не просто звичайне свято. Відпочиваючи, про пам’ятайте сутність 24 серпня, про те, що Росія вже не може нав’язувати нам свою волю на правах старшого брата. Розповідаючи про наші негаразди, вони забувають, скільки жебраків та голодних родин мешкає на найбільшій європейській території, як багато дітей вилучають з сімей, що зловживають алкоголем. Вони намагаються прикрити високий рівень злочинності у РФ, кількість людей, залежних від горілки та наркотиків.


«Старший брат» став загарбником, намагаючись посіяти ворожнечу між українцями. У Криму і Донецьку всі провини за забезпечення місцевого населення продуктами, питною водою, грошима перекладають на плечі нашої країни. А під чиєю владою знаходиться зараз там народ?


Чому претензії не пред’являти російській владі? Чому пропали з екранів російського телебачення ті, хто з погордою демонстрував російські паспорти, розповідаючи, що в них нарешті з’явилася «Родина»? Куди їх запроторила та «Родина»? Не у Москві влаштувала, а десь на задвірках, у малонаселених, гинучих містах та селах. Все це було потрібно лише для того, щоб зробити резонансні репортажі та зганьбити Україну на весь світ. А чи живі зараз ті переселенці? Ніколи запроданці не зможуть знайти щастя на чужині!!!


Журналісти-найманці на телебаченні намагаються спаплюжити наші спроби налаштувати життя, поливаючи брудом кожне рішення, що приймається очільником України та Верховною Радою.


Ми йдемо своїм, окремим шляхом, не завжди вірним та результативним. Ці кроки повинні бути, щоб виробити правильний шлях. Тільки пробами і помилками засівається шлях до перемоги!

Будьмо мужніми! Будьмо вірними!
З святом усіх нас, шановні українці!

УЧБОВИЙ КОМБІНАТ СЛАВУТИЧ з 1998 року