Центр професійної освіти Славутич

(044) 451-00-47
Головна > Про нас
Славутич

gollovna Центр професійної освіти «Славутич» має статус професійно-технічного навчального закладу та занесений в Єдиний Державний реєстр підприємств та організацій України за №174194 згідно з рішенням Державної акредитаційної комісії та наданих ліцензій на право проведення освітньої діяльності, пов’язаної з наданням професійної освіти на рівні кваліфікаційних вимог до курсової підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації робітників, службовців та спеціалістів.

Центр ПО «Славутич» заснований в 1998 році та є одним із найкращих недержавних закладів освіти в Україні.

Наша ціль — постійне підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів.

Діяльність Центру відзначена дипломами Київського міського та обласного Центрів зайнятості, подяками від багаточисельних підприємств, а також самих учнів.

Нашими клієнтами є підприємства самих різних відомств економіки

Серед них:

 • міські структури
 • підприємства зв’язку
 • промислові підприємства
 • компанії будіндустрії
 • державні та комерційні ланки

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ

 • Курсова підготовка, перепідготовка робітників з професій, роботи яких належать до підвищеної небезпеки для життя людей і здоров’я, таких як: оператор котельні, машиніст крана, наповнювач балонів (див. навчальні послуги);
 • Охорона праці для керівників та спеціалістів (див. навчальні послуги);
 • Пожежно-технічний мінімум;
 • Підготовка та підвищення кваліфікації службового персоналу — секретарів керівника, обліковців, комірників та ін. (див. навчальні послуги);
 • Удосконалення форм та методів навчання, організація та забезпечення курсів навчання за професіями.

НАПРАЦЬОВАНИЙ ДОСВІД

Центр ПО «Славутич» має значний досвід, адже нам більше 15 років в проведенні робіт по навчанню робітників, службовців та спеціалістів, Створена та удосконалюється навчально-методична база, яка дає можливість проводити навчальний процес на високому рівні. Слухачам Центру ми пропонуємо різні варіанти освітніх програм як типових так і власних розробок, при цьому враховуємо рівень підготовки клієнта та специфіку його роботи, стаж. Програми в себе включають як теоретичне так і практичне навчання. Теоретичне навчання проводиться в обладнаних аудиторіях з широким використанням персональних комп’ютерів, методичної бази , відео та аудіотехніки, презентаційного обладнання. Практичні заняття проводяться на базових підприємствах безпосередньо на робочих місцях. Після успішного проходження навчання слухач здає екзамен на відповідність кваліфікаційним вимогам знань та умінь з обраної професії. Для цього в Центрі працюють ряд постійно діючих кваліфікаційних комісій. Після проходження повного курсу тим, хто успішно склав іспит, видається посвідчення державного зразка.

Славутич має добре обладнані аудиторії, зали, конференц-зали для читання лекцій, проведення семінарів, ділових ігор та тренінгів (див. фотогалерею)

Викладацький склад Центру — це висококваліфіковані спеціалісти, які пройшли підготовку та атестовані на право викладацької роботи.

Додатково до навчання в навчальних класах Центр «Славутич» пропонує виїзне навчання на території замовника.

Умови проведення виїзного навчання:

 • організаційні — мати приміщення, відповідні технічні засоби та обладнання (обговорюється окремо)
 • оплата відрядження викладачів та майстра виробничого навчання: проїзд та проживання
 • терміни у відповідності до програм
 • оплата за домовленістю

Ми також пропонуємо Вам ряд курсів, таких як: курси комп’ютерної грамотності, секретарів, перукарів, бухгалтерів, обліковців, а також вивчення іноземних мов, та багато ін. (див. навчальні послуги). Реалізуємо нормативно - правову літературу по охороні праці , спецодяг під замовлення, інструкції, методичні матеріали та літературу.

 
 
 
(093) 763-80-99
(068) 894-10-11
(095) 530-72-02
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Наверх
Закрыть