Центр професійної освіти Славутич

(044) 451-00-47
Безпечні методи робіт в газовому господарстві
газ
газорозподільний пункт ТОВ «Камет»
газопостачання
вузол обліку газу ЗАТ «Фанплит»

Термін навчання: 1 тиждень

«Правила безпеки систем газопостачання України» поширюється на системи газопостачання, які використовують як паливо природний газ з тиском до 12 кгс/см2 (1,2 МПа), а також зріджений вуглеводневий газ (ЗВГ) (пропан-бутан) з тиском до 16 кгс/см2.

До систем газопостачання відносяться газопроводні споруди і споруди на них, газове обладнання на них, газове обладнання житлових і громадських будинків підприємств газонаповнювальних станцій ЗВГ (тобто, якщо на підприємстві є хоча б один балон з пропан-бутаном і одна газова плита, або газовий пальник – то це є також система газопостачання).

Керівники та спеціалісти, які виконують роботи з проектування, будівництва, налагодження і експлуатації систем газопостачання повинні пройти навчання і перевірку знань цих Правил, а також відповідних розділів будівельних норм і правил та інших нормативних документів в обсязі виконуваної ними роботи.

Робітники, які виконують роботи по експлуатації обладнання систем газопостачання повинні пройти навчання з безпечних методів і прийомів виконання робіт в газовому господарстві.

На заняттях у нашому навчальному центрі ви зможете дізнатися:

  • типи, будову та принцип роботи систем газопостачання,
  • безпечні методи виконання робіт,
  • вимоги нормативно-правової документації.

Після закінчення навчання ви отримаєте посвідчення державного зразка:

бм-посв

 
 
 
(093) 763-80-99
(068) 894-10-11
(095) 530-72-02
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Наверх
Закрыть