Учбовий комбінат Славутич

(044) 205-36-77

Головна > Навчальні послуги > Школа красоты > Перукар (перукар-модель’єр)
Перукар/перукар-модель’єр (курси перукарів Київ)

курси перукарів

Термін навчання: 4 місяці, 4 дні на тиждень по 4 академічні години в день.

Час занять на курсах перукарів:
  • ранкова група з 10-00 до 14-00;
  • денна група з 14-00 до 18-00;

  • вечірня група з 18-30 до 21-30.


Програма
навчання на курсах перукарів в Славутичі дозволяє слухачам отримати знання і навики, необхідні для професійної роботи перукарем. Заняття в школі перукарів побудовані за принципом поєднання лекцій з практичними заняттями. Тобто ви будете освоювати теоретичний матеріал та одразу відпрацьовувати його практично. В процесі навчання за програмою для перукарів, слухач зможе самостійно виконати різні види робіт, включаючи фарбування волосся, хімічну завивку, впевнено виконуватиме як класичні, так і сучасні чоловічі і жіночі стрижки і укладки волосся. Також слухач дізнається, як правильно користуватися існуючими препаратами для догляду за волоссям, якими лікарськими травами можна користуватися для стимулювання росту та запобігання випаданню волосся, навчитися основним прийомам догляду за волоссям.

Отримувані навики після закінчення навчання в школі перукарів:

За період навчання в школі перукарів слухачі дізнаються: основи моделювання підбору стрижок, правила, способи і прийоми виконання чоловічих і жіночих стрижок, хімічної завивки і фарбування волосся, правила експлуатації апаратури і інструменту. Зможуть виконати будь-яку стрижку і укладання волосся, зробити хімічну завивку, меліровку або фарбування волосся.

Присвоена кваліфікація після закінчення навчання: ПЕРУКАР-МОДЕЛь`ЄР-УНІВЕРСАЛ.

  • Видається Свідоцтво державного зразка

    зразок свідоцтва мин

РОБОТИ НАШИХ СТУДЕНТІВ

Учбова програма навчання в школі перукарів

«Тема № 1»

Введення. Види послуг, що надаються перукарнями. Ознайомлення з програмою навчання.

«Тема № 2»

Приміщення і оснащення перукарень. Типи перукарень. Приміщення перукарень, санітарні норми. Освітлення. Вентиляція. Санітарно-технічне устаткування. Робоче місце майстра.

«Тема № 3»

Інструменти, пристосування і апаратура для перукарських робіт. Гребінці, щітки; їх види і способи тримання. Ріжучий інструмент (ножиці, бритви); його види, призначення і прийоми робіт. Електричні машинки і фени. Бігуді, затиски; форми, призначення. Перукарська білизна. Дезинфекція інструментів.

«Тема № 4»

Миття і масаж голови. Миття голови; їх види і призначення. Технологічна послідовність процесу миття голови. Масаж голови, його призначення і методика виконання.

«Тема № 5»

Стрижка волосся. Види і фасони стрижок. Операції стрижки волосся: "нанівець", окантовка, филировка, градуювання, "на пальцях"; їх суть, прийоми виконання. Технології виконання стрижок: чоловічих, жіночих, дитячих. Правила безпеки при стрижці волосся. Сучасні методи стрижки. Напрям моди в стрижках. Технологія виконання модельних стрижок поточного року (сезону).

«Тема № 6»

Укладання волосся холодним способом. Елементи зачіски. Способи укладання волосся: холодним способом із застосуванням бігуді і затисків, гарячим - феномом або щипцями. Правила безпеки при укладанні волосся.

«Тема № 7»

Фарбування волосся. Характеристика волосся різних груп. Чотири групи барвників; їх призначення, технології фарбування, особливості. Сучасні методи фарбування. Правила безпеки при фарбуванні волосся. Напрямки моди в фарбуванні

«Тема № 8»

Хімічна завивка волосся. Загальні відомості про хімічну завивку волосся; її призначення, особливості. Препарати для хімічної завивки, їх дія на волосся. Технологія хімічної завивки. Особливості завивки фарбованого волосся. Сучасні методи завивки. Правила безпеки при хімічній завивці волосся. Напрям моди для хімічної завивки волосся.

«Тема № 9»

Моделювання. Коротка історія зачіски. Напрям моди поточного року. Типи обличчя. Корекція обличчя за допомогою зачісок. Класифікація зачісок. Види моделювання. Процес моделювання. Композиція, форма. Колір і фактура. Технологія виконання сучасних модельних зачісок.

«Тема № 10»

Охорона праці, електробезпека і пожежна безпека на підприємстві.

Як записатися на курси перукарів?

Записатися на курси, що цікавлять Вас, можна або по телефону, або підійти в учбовий відділ нашого Центру і укласти договір, як за наявний, так і безготівковий розрахунок.

Час роботи центру Славутич: будні, з 9 до 18.

Телефонуйте, наші менеджери з задоволенням дадуть відповідь на всі питання.