Центр профессионального образования Славутич

(044) 205-36-77

Безпечні методи роботи при монтажі, наладці, експлуатації та ремонті аміачних холодильних установок

аміачно-холодильні установки

Термін навчання: 1 тиждень

Холодильна промисловість належить до виробництва з підвищеною небезпекою. Наявність на підприємствах аміачних холодильних установок, що працюють під великим надлишковим тиском і містять значну кількість вибухонебезпечного та токсичної речовини, вимагає постійної підвищеної уваги до питань техніки безпеки і виробничої санітарії.

Тільки суворе виконання правил з техніки безпеки, промислової санітарії та пожежної безпеки може гарантувати безпечну працю при роботі на холодильних установки. Необхідно, щоб всі інженерно-технічні працівники, зайняті монтажем, налагодженням, експлуатацією та ремонтом обладнання, а також машиністи аміачних холодильного установок вивчили і засвоїли безпечні методи роботи.

Необхідними умовами попередження нещасних випадків при експлуатації установок є обов'язкове виконання профілактичних заходів - регулярний огляд холодильного обладнання; перевірка справності приладів, засобів захисної автоматики, контрольно-вимірювальних приладів і запобіжних клапанів в установлені терміни; періодична ревізія і ремонт запірної арматури; негайне усунення помічених дефектів; своєчасний і якісний профілактичний ремонт холодильних компресорів відповідно до затвердженого графіка та ін.

На заняттях у нашому навчальному центрі ви зможете дізнатися:

  • види та будова холодильних установок,
  • методи виконання робіт,
  • нормативно-правову документацію.

Після закінчення навчання ви отримаєте посвідчення державного зразка:

бм-посв

 
 
 
(093) 549-10-10
(098) 549-10-10
(095) 549-10-10
sl98@ukr.net
Наверх
Закрыть