Оператор заправних станцій

_

Код за Державним класифікатором України — 8155

Оператор АЗС 1

Оператор АЗС 3-4 розряд відповідальна робота з безліччю обов’язків. Цій професії властива велика текучка кадрів, в зв’язку з цим знайти роботу за даною спеціальністю не складе труднощів.


 

Коротко про професії


Оператор АЗС контролює стабільну роботу всієї заправної станції і відповідає за її безпеку, відповідає за прийом і поставку нафтопродуктів на станцію. Оператор АЗС працює на самій станції за касовим апаратом, заповнює документи і займається всій паперовою роботою станції, але також в разі аварійних ситуацій він повинен вміти впоратися з проблемами на станції самостійно. У разі аварії на АЗС, він також зобов’язаний надати першу допомогу постраждалим людям.

Професія оператора ГРС передбачає наявність наступних знань: знання схем ГРС і КРП комунікацій, обв’язки приладів і апаратів; пристрою і правил експлуатації обладнання, приладів регулювання, обліку та контролю апаратів, які працюють під тиском; правил поводження з одорантом і норми одоризації газу; способів налагодження регуляторів тиску і приладів обліку газу та ін.

ТЕРМІНИ НАВЧАННЯ

2 МІСЯЦЯ

ЗДАЧА ІСПИТУ

Після закінчення курсу випускники здають теоретичний іспит комісії за долею інспектора Державної служби охорони праці. Успішно склали іспит видається посвідчення і протокол встановленого зразка

ДОКУМЕНТИ

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ
  • ПАСПОРТ
  • ДОКУМЕНТ ПРО ОСВІТУ
  • ВИСНОВОК ПОПЕРЕДНЬОГО МЕДИЧНОГО ОГЛЯДУ (ОБСТЕЖЕННЯ) Про ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПРОФЕСІЇ: «Оператор заправних станцій»
  • 1 ФОТОГРАФІЯ ФОРМАТУ 3X4