Машиніст крана автомобільного

_

Код за державним класифікатором України 8332

Машиніст автомобільного крана 1

Навчальний комбінат «Славутич» пропонує навчання на автокранівника (2-6 розряди) за програмою державного зразка, яка адаптована експертами центру для максимального засвоєння учнями з різним рівнем підготовки.


Кранівник — це одна з відповідальних і високооплачуваних професій. Без роботи кранівника не обходиться жодне будівництво, робота промислового або транспортного підприємства. Дуже потрібна і високооплачувана професія. Записуйтеся на курс і ми допоможемо вам оволодіти секретами майстерності даної професії.

Коротко про професії


Кранівник (або машиніст крана) — це робоча професія, яка вимагає високої кваліфікації і досвіду. Основне завдання кранівника полягає в управлінні краном для підняття і переміщення вантажів і обеспеченіяі монтажних, складальних, навантажувальних робіт.

Найголовніше в роботі кранівника — дотримання техніки безпеки, так як переміщення важких вантажів завжди пов’язане з ризиком заподіяння шкоди здоров’ю та життю інших робочих, рідше самого машиніста крана. Крім того, експлуатація складної і дорогої техніки вимагає високих знань і професійних навичок.

Перед початком робіт машиніст автокрана зобов’язаний вивчити завдання, розглянути місце роботи. Місце має бути добре підсвічується. Якщо через несприятливі погодні умови погано видно сигнали, що подаються крановщику, то необхідно зупинити роботу до поліпшення погоди. Також взимку не завжди можна працювати. Не всі машини витримують низькі температури. Якщо недалеко від місця роботи проходить електролінія, то кранівник зобов’язаний отримати дозволу на роботи в цьому місці.
Але найперша і важлива обов’язок машиніста крана — стежити за технічним станом та справністю своєї машини і підйомного механізму. Як бачите, основний обов’язок машиніста автомобільного крана — це безпека. Ми поможем Вам оволодіти цією важливою, потрібною і чисто чоловічою професією. Приходьте або реєструйтеся на сайті.
Діяльність крана обслуговується двома робітниками: машиніст крана і стропальник, що закріплює вантажні матеріали для підйому. І багато іншого.

ТЕРМІНИ НАВЧАННЯ

2 МІСЯЦЯ

ЗДАЧА ІСПИТУ

Після закінчення курсу випускники здають теоретичний іспит комісії за долею інспектора Державної служби охорони праці. Успішно склали іспит видається посвідчення і протокол встановленого зразка

ДОКУМЕНТИ

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ
  • ПАСПОРТ
  • ДОКУМЕНТ ПРО ОСВІТУ
  • ВИСНОВОК ПОПЕРЕДНЬОГО МЕДИЧНОГО ОГЛЯДУ (ОБСТЕЖЕННЯ) Про ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПРОФЕСІЇ: «Машиніст крана автомобільного»
  • 1 ФОТОГРАФІЯ ФОРМАТУ 3X4