Водій навантажувача

_

Код за державним класифікатором України 8334

Курси водіїв навантажувачів (2-4 розряди) в навчальному центрі «Славутич» проводяться в теоретичному і практичному аспектах. Педагоги навчають майбутніх фахівців азам управління навантажувачами, а також роботі з різними супутніми механізмами.


Професія водія навантажувача надзвичайно затребувана в сучасному світі. Неможливо уявити собі будівельні об’єкти, складські приміщення, залізничні платформи, ЖКГ без навантажувача. Заробітна плата водія навантажувача досить висока. Ми навчимо вас і віддам посвідчення для роботи на навантажувачі.


Записуйтеся на курс !!

Коротко про професії


Водій навантажувача — це фахівець, який управляє навантажувачем і всіма механізмами, пристосованими для вантажно-розвантажувальних і вантажозахватних робіт. Водій несе відповідальність за збереження цих вантажів, тому повинен звертатися з вантажем акуратно, ретельно і неквапливо.


Ви ознайомитеся з безпечними методами керувати автомобілем, автомобільними, тракторними, акумуляторними навантажувачами і всіма спеціальними вантажозахоплювальними механізмами і пристроями під час навантаження, розвантаження, переміщення та укладання в штабель вантажів, технічне обслуговування і поточний ремонт навантажувача і всіх його механізмів.


Функціональні обов’язки водія, крім управління навантажувачем, включають в себе також:

 

  • обов’язково контрольний огляд навантажувача перед початком робочого дня;
  • поточний ремонт і техобслуговування для безвідмовної роботи навантажувача і всіх пристосувань;
  • своєчасне установку і демонтаж знімних вантажозахоплювальних пристроїв;
  • строго дотримання інструкції по експлуатації навантажувача.

ТЕРМІНИ НАВЧАННЯ

2 МІСЯЦЯ

ЗДАЧА ІСПИТУ

Після закінчення курсу випускники здають теоретичний іспит комісії за долею інспектора Державної служби охорони праці. Успішно склали іспит видається посвідчення і протокол встановленого зразка

ДОКУМЕНТИ

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ
  • ПАСПОРТ
  • ДОКУМЕНТ ПРО ОСВІТУ
  • ВИСНОВОК ПОПЕРЕДНЬОГО МЕДИЧНОГО ОГЛЯДУ (ОБСТЕЖЕННЯ) Про ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПРОФЕСІЇ: «Водій навантажувача»
  • 1 ФОТОГРАФІЯ ФОРМАТУ 3X4