Навчання на електрогазозварника

_

Код за державним класифікатором України 7212

Професія електрогазозварника (3-6 розряд) вважається дуже затребуваною на ринку праці. Багато фірм і багато підприємств потребують кваліфікованих фахівців у цій галузі, ви завжди будете затребувані як професіонал.


Процес навчання на електрогазозварника складається з безлічі специфічних знань і вмінь, які учень повинен постіч’ в повному обсязі за 3 місяці. Педагоги і практикуючі майстри навчального центру «Славутич» навчають майбутніх фахівців майстерності газової, дугового, плазмовому зварюванні простих і складних конструкцій. Запрошуємо !!


 

Коротко про професії


Зварювальник — робоча спеціальність і передбачає роботу на зварювальному виробництві. Спеціаліст займається з’єднанням металевих конструкцій, деталей, виробів, ємностей і трубопроводів різного виду, складу, призначення і рівня складності. Від професійного зварника залежить якість роботи і зварювальних швів. У його роботі не допускаються помилки, які можуть призвести до катастрофічних наслідків. Професія зварника підрозділяється на кілька спеціальностей: слюсар, зварювальник ручного дугового зварювання, оператор автоматичних зварювальних апаратів.


У своїй роботі зварювальники використовують електричну дугове зварювання або газовий факел. У першому випадку для розплавлення металів використовується електрична дуга, при цьому температура на кінці зварювального електрода досягає 5 000 градусів Цельсія. Це перевищує температуру плавлення всіх існуючих металів. У разі використання газового факела за рахунок згорання суміші горючого газу (водень, пропан, бензин, бутан, бензол, гас) і кисню утворюється полум’я. Такий вид зварювання зазвичай використовується при заміні радіаторів і труб в житлових приміщеннях, в зв’язку з відсутністю в процесі роботи іскор.


Під час роботи сварщикам дуже важливо дотримуватися заходів безпеки і для захисту обличчя та очей використовувати спеціальні маски із затемненим склом. Така маска істотно пригнічує яскравість полум’я і іскор.

ТЕРМІНИ НАВЧАННЯ

2 МІСЯЦЯ

ЗДАЧА ІСПИТУ

Після закінчення курсу випускники здають теоретичний іспит комісії за долею інспектора Державної служби охорони праці. Успішно склали іспит видається посвідчення і протокол встановленого зразка

ДОКУМЕНТИ

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ
  • ПАСПОРТ
  • ДОКУМЕНТ ПРО ОСВІТУ
  • ВИСНОВОК ПОПЕРЕДНЬОГО МЕДИЧНОГО ОГЛЯДУ (ОБСТЕЖЕННЯ) Про ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПРОФЕСІЇ: «Електрогазозварника»
  • 1 ФОТОГРАФІЯ ФОРМАТУ 3X4