Наші партнери

_
Партнеры 1

ВО «КИЇВГАЗ»

ПАТ «Київгаз» здійснює послуги розподілу (транспортування) природного газу газотранспортними мережами України. Свій початок організація бере, ще з 1945 року, коли будувався великий газопровід «Дашава-Київ»

Партнеры 2

КОМПАНІЯ «ХЕНКЕЛЬ»

є світовим лідером в створенні інновацій, провідних брендів і технологій в трьох бізнес-напрямках: Adhesive Technologies «Клейові технології», Beauty Care «Косметичні засоби» і Laundry & amp; Home Care «Засоби для прання та догляду за будинком».

Партнеры 3

КОМПАНІЯ PROCTER & GAMBLE

Ми бачимо великий потенціал в, здавалося б, незначних моментах життя. Чистка зубів. Миття волосся. Прийняття душу. Гоління. Догляд за дитиною. Прибирання будинку. Миття посуду і прання. Ми створюємо продукти, які допомагають зробити ці моменти трохи простіше.

Партнеры 4

ТЕЛЕКАНАЛ 1+1

1 + 1 — перший україномовний національний канал. 1 + 1 розпочав мовлення у вересні 1995 року, фактично почавши сучасне українське телебачення. Сьогодні канал продовжує розвиватися, диктуючи високі стандарти всієї індустрії.

Партнеры 5

Компанія «АГРОМАТ»

найбільший український
імпортер керамічної плитки та сантехніки, меблів
а освітлення для ванних кімнат і всього будинку.
Засновано в 1993 році.

logo2

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ

Сьогодні державна служба зайнятості — це структура, яка об’єднує 583 центри зайнятості по всій Україні. Всі відділення Служби працюють за єдиною схемою надання послуг.

Партнеры 6

RUUKKI CONSTRUCTION

спеціалізується на виробництві об’єктів зі сталі та сталевих конструкцій. Ruukki надає енергозберігаючі рішення, екологічні та легкі конструкції зі сталі.

Партнеры 7

ПАТ «УКРТЕЛЕКОМ»

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» — одна з найбільших компаній України, що надає повний спектр телекомунікаційних послуг у всіх регіонах країни.

Партнеры 8

ООО «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ»

СТБ — загальнонаціональний телевізійний канал, що входить в найбільшу медіагрупу України — холдинг StarLightMedia.

Партнеры 9

«Укрпошта»

державне підприємство поштового зв’язку, підпорядковане Міністерству інфраструктури України, національний оператор поштового зв’язку.

Партнеры 10

ДП «Антонов»

українське державне підприємство, основною сферою діяльності якого є розробка, виробництво і ремонт літаків серії «Ан». Входить до складу державного концерну «Укроборонпром».

Партнеры 11

КОМПАНІЯ ПОЛИПЛАСТ

Український виробник пінопласту і всього спектру виробів з пінополістиролу вже більше 20 років. Одне з перших підприємств з виробництва пінопласту в Україні, на якому було організовано виробництво спільно з фахівцями з Фінляндії ще в далекому 1995 році.

Партнеры 12

КОМПАНІЯ «ДАНОН»

Діяльність компанії підпорядкована єдиній місії — нести здоров’я через корисні продукти харчування якомога більшій кількості людей.

Партнеры 13

THE COCA-COLA COMPANY

Сьогодні компанія Coca-Cola — це більше 2 800 напоїв, які виробляються і продаються в більш ніж 200 країнах світу. Компанія Coca-Colaвладеет 4 з 5 найпопулярніших брендів безалкогольних напоїв.

Партнеры 14

КП »КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН»

Київський метрополітен справедливо вважається символом та окрасою столиці, адже його станції є об’єктами архітектурного та культурної спадщини, а три з них — «Вокзальна», «Хрещатик» і «Арсенальна» є пам’ятками архітектури.

Партнеры 15

Carlsberg Ukraine

є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних Груп у світі з
великим портфелем брендів пива та інших напоїв. Бренд Carlsberg є одним із найвідоміших пивних брендів у світі, а такі бренди як
Baltika і Tuborg входять до числа найбільш популярних пивних брендів у Європі.