Оператор заправних станцій

_

Код за Державним класифікатором України — 8155

Оператор АЗС 3-4 розряд відповідальна робота з безліччю обов’язків. Цій професії властива велика текучка кадрів, в зв’язку з цим знайти роботу за даною спеціальністю не складе труднощів.


 

Коротко про професію


Оператор АЗС контролює стабільну роботу всієї заправної станції і відповідає за її безпеку, відповідає за прийом і поставку нафтопродуктів на станцію. Оператор АЗС працює на самій станції за касовим апаратом, заповнює документи і займається всією паперовою роботою станції, але, також в разі аварійних ситуацій він повинен вміти впоратися з проблемами на станції самостійно. У разі аварії на АЗС, він також зобов’язаний надати першу допомогу постраждалим людям.

Професія оператора АЗС передбачає наявність наступних знань: знання схем  КРП комунікацій, знання принципу роботи приладів і апаратів; пристроїв і правил експлуатації обладнання, приладів регулювання, обліку та контролю апаратів, які працюють під тиском; ; способів налагодження регуляторів тиску і приладів обліку пального  та ін.

ТЕРМІНИ НАВЧАННЯ

2 МІСЯЦЯ

ЗДАЧА ІСПИТУ

Після закінчення курсу випускники складають  теоретичний іспит комісії за участю інспектора Державної служби охорони праці. Успішно склавшим іспит видається посвідчення і протокол встановленого зразка

ДОКУМЕНТИ

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ
  • ПАСПОРТ
  • ДОКУМЕНТ ПРО ОСВІТУ
  • ВИСНОВОК ПОПЕРЕДНЬОГО МЕДИЧНОГО ОГЛЯДУ (ОБСТЕЖЕННЯ) Проф ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПРОФЕСІЇ: «Оператор заправних станцій»
  • 1 ФОТОГРАФІЯ ФОРМАТУ 3X4