Навчання на слюсаря з експлуатації та ремонту газового устаткування

_

Код за державним класифікатором України 7233

Курси за фахом «Слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування» в «Славутич»: грамотна подача, просте і недороге навчання в Києві

Цікава і високооплачувана професія, на оволодіння якої немає необхідності витрачати кілька років навчання у ВНЗ – чи це не мрія кожного чоловіка, який хоче отримувати стабільний дохід? Слюсар з ремонту та експлуатації газового устаткування – це фахівець, затребуваний абсолютно в будь-якому населеному пункті – від невеликого газифікованого села до великого мегаполісу.

Готові зарахувати себе до цієї важливої і престижної спеціальності? Тоді не зволікайте – заповнюйте форму зворотного зв’язку або приходьте в наш офіс!

Трохи про професію, або які знання ви отримаєте після курсів слюсаря газового обладнання в «Славутич»

Комерційна, приватна, державна сфери – абсолютно всі області, в яких використовується газопостачання, припускають професійне обслуговування обладнання. Саме ці завдання і стоять перед слюсарем газового устаткування. Це спеціаліст, робота якого полягає у комплексному підході: він дотримується правил безпеки, контролює і, при необхідності, ремонтує обладнання, а також займається його профілактичним обслуговуванням. Спеціальність передбачає п’ять розрядів, кожен з яких містить ті чи інші професійні обов’язки.

У «Славутич» проводять не тільки навчання» з нуля», а й професійну перепідготовку фахівців — для актуалізації знань і підвищення розряду. Раціональне поєднання лекційних і практичних занять дозволить вам оволодіти необхідними знаннями в найбільш зручному форматі.

Спеціальне навчання

Звертаємо Вашу увагу: посвідчення слюсаря з ремонту та експлуатації газового обладнання, отримане в «Славутич», може бути використане для роботи за кордоном!

 


Слюсар з експлуатації та ремонту газового обладнання: 5 причин пройти навчання саме в «Славутич»:

  1. Актуальні знання. Ми не використовуємо застарілу теоретичну базу – тільки сучасний підхід на базі державних рекомендацій та авторських розробок педагогів. Максимально комфортний формат навчання – тільки в «Славутич»!
  2. Мінімальні терміни. Всього за два місяці лекційних занять ви пройдете комплексну теоретико-практичну підготовку за спеціальністю слюсар з ремонту та експлуатації газового устаткування, після чого отримаєте посвідчення відповідного, державного, зразка.
  3. Доступна вартість. Навчання на слюсаря з ремонту газового устаткування в Києві в «Славутич» — доступно та посильно для будь-якого бюджету! Вся інформація щодо вартості прозора – щоб уточнити її, просто натисніть на відповідну кнопку на цій сторінці.
  4. Дистанційний формат. Якщо у вас немає можливості відвідувати курси очно, проконсультуйтеся з менеджерами, які підберуть для вас оптимальний заочний порядок отримання знань. Використовуємо інноваційні методики для вашої зручності!
  5. Доброзичливий колектив. Вчитися в «Славутич» — комфортно і просто в будь-якому віці! Діалог з педагогами та колегами дозволить вам якнайкраще запам’ятовувати інформацію та використовувати базові знання під час лекцій.

 

 

Зручний графік, можливість проходження курсів слюсаря з експлуатації та ремонту газового устаткування без відриву від виробництва, доступні ціни – всі ці переваги чекають студентів

 


ТЕРМІНИ НАВЧАННЯ

від 2-х неділь

ЗДАЧА ІСПИТУ

Після закінчення курсу випускники здають теоретичний іспит комісії за долею інспектора Державної служби охорони праці. Успішно склали іспит видається посвідчення і протокол встановленого зразка

ДОКУМЕНТИ

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ
  • ПАСПОРТ
  • ДОКУМЕНТ ПРО ОСВІТУ
  • ВИСНОВОК ПОПЕРЕДНЬОГО МЕДИЧНОГО ОГЛЯДУ (ОБСТЕЖЕННЯ) Про ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПРОФЕСІЇ: «ОПЕРАТОРА ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СТАНЦІЇ _»
  • 1 ФОТОГРАФІЯ ФОРМАТУ 3X4