Охорона праці (НПАОП — 00.0-4.12-05)

_

Законодавчі акти про охорону праці, гігієна праці, надання першої допомоги потерпілим, електробезпека, пожежна безпека (Загальний курс з Охорони праці)


Навчальний комбінат «Славутич» запрошує керівників і фахівців різних галузей до курсового та семінарського вивчення аспектів Охорони праці. Навчання передбачає модульні і дистанційні програми з навчання та підвищення кваліфікаційного рівня працівників.
Програма навчання включає повноцінний інформаційний пакет, адаптований як для керівників, так і для фахівців в даній сфері. Період теоретичних лекцій включає від 10 до 30 академічних годин, протягом яких висвітлюється інформація про безпечну експлуатацію об’єктів, організації безпеки робочого місця і робочого процесу і т.д. Повторна перевірка знань — 1 раз в 3 роки.


Крім основної підготовки з Охорони праці в навчальному комбінаті «Славутич» проводиться спеціальне навчання і перевірка знань для робітників (1 раз в 12 місяців) за спеціальними програмами, професійна діяльність яких безпосередньо пов’язана з підвищеною небезпекою

Охорона праці на території замовника

Групи від 5 чоловік, ціна в залежності кількості осіб в групі. ... ...ЗАПИСАТИСЯ

Курс з охорони праці для самопідготовки

Навчання для співробітників, які проходять атестацію з охорони праці самостійно ... ...ЗАПИСАТИСЯ

Семінар за напрямком: Охорона праці (НАОП 00.0-4.12-05)

Семінар за напрямком: Охорона праці (НАОП 00.0 ...ЗАПИСАТИСЯ

Заказать обратный звонок