Курси бухгалтерів

_

Навчальний комбінат «Славутич» запрошує всіх бажаючих на бухгалтерські курси в Києві. Ми запропонуємо вам навчання, які підійдуть і для початківців з нуля і фахівцям зі стажем для підвищення рівня кваліфікації. Навчальний комбінат «Славутич» в Києві — один з лідерів в сфері підготовки фахівців в області бухгалтерського обліку та оподаткування з 1998 року. Весь цей час ми працювали з Київським міським та Київським обласним центрами зайнятості, і навчили близько тисячі бухгалтерів.


Сьогодні цю послугу ми пропонуємо всім бажаючим на якісно новому рівні. Викладачі Навчального комбінату — це молоді, прогресивні фахівці, практики. Записуйтеся на курс і ви абсолютно опануєте секретами бухгалтерського обліку, приєднуйтесь !!


ТЕРМІНИ НАВЧАННЯ

38 годин

ФОРМА НАВЧАННЯ

очна

ЧАС ЗАНЯТЬ

19-22 (ТРИ РАЗИ НА ТИЖДЕНЬ)
  • максимум практикиАктуальна теоретична інформація, успішні кейси і корисні інструменти: шаблони, чек-листи, онлайн-сервіси.
  • кваліфіковані викладачіДіючі персональні і бізнес-асистенти, які працюють з топ-менеджерами великих компаній.
  • Допомога в працевлаштуванніКонсультація HR-фахівця з розвитку кар'єри та можливість працевлаштування в компанії-партнери Школи.
  • Майстер-класи професіоналівСемінари і вебінари з діловодства, тайм-менеджменту і вибудовування відносин з керівником.
  • Нові знайомстваПрофесійне співтовариство - всі умови для активного нетворкінгу і обміну досвідом з колегами по цеху.
  • Оптимальний термін навчанняОтримання практичних навичок за все за 4 тижні, можливість відразу ж застосовувати вивчені інструменти в роботі.