Про Навчальний Комбінат

_

 Н   авчальний комбінат «Славутич» надає послуги з професійно-технічного навчання робітників, ІТП і службовців. Діяльність нашої компанії бере початок в 1998 році. Спектр наших послуг, включає підготовку, перепідготовку та підвищення професійного кваліфікаційного рівня працівників (підвищення розряду), навчання і перевірку знань ІТП по Охороні праці, спеціальне навчання робітників які працюють на об’єктах з підвищеною небезпекою. Навчальний комбінат пройшов ліцензування і отримав всі дозвільні документи на право освітньої діяльності.


Штат навчального комбінату «Славутич» складають кваліфіковані фахівці з багаторічним практичним стажем і виробничою практикою. Регулярне вдосконалення навчально-методичної бази протягом 20-ти років дає можливість адаптувати програми навчання як в рамках стандартних, так і розробку унікальних авторських навчальних програм.


Теоретична частина навчання проводиться в спеціалізованих і комфортних лекторіях з повноцінним технічним забезпеченням для кожної спеціальності, практична — на діючих підприємствах, що дозволяє учням відразу ж відпрацювати отримані знання.


Запрошуємо Вас пройти навчання в Навчальний комбінат «Славутич»

_

5 переваг навчання у нас:

_

ПОВНОЦІННИЙ

перелік технічних спеціальностей

МОЖЛИВІСТЬ

проведення виїзного навчання

ПРОФЕСІЙНИЙ

штат викладацького складу

прискорених

програм навчання і підвищення кваліфікації

ЗРУЧНА

інфраструктура розташування навчального комбінату «Славутич»


 П   ослугами навчального комбінату професійної освіти «Славутич» користуються провідні підприємства і компанії України: телеканали «1 + 1» і «СТБ», «Київгаз», «Укртелеком», «Henkel» Кока-Кола «» ІСІДА «і багато інших. Ми прагнемо на практиці довести необхідність послідовного та раціонального професійного навчання робітників для прогресу економіки країни і кожного фахівця окремо.


Розвивайтеся разом з нами вже сьогодні!